Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nyugdíjas

    nagyúr

    válasz rlazol #1959 üzenetére

    Nem gondollak szarcsimbóknak, félreértesz...

    Azvan, hogy nem az a fontos, hány pixel, meg mittomén. Ugyis zavaró lesz, hogy ottvan mellette egy tök más fizikai méretű,de 1200 magas CRT, amin más méretűek a képpontok. Ebből ne indulj ki, hogy ugylesz a jó, ha megvan az 1200sor.

    80 alatt nagyon ajánlott a DELL U2311h, felette pedig HP Zr24w, vagy DELL U2410, ezek viszont jóval drágábbak, mint az általad meghatározott maximum. Arra kell odafigyelned, hogy TN-es semmiképpen ne legyen, mert az EiZO-k után besirsz ezt garantálhatom.

    Használtban nincs ötletem, szerintem a DELL 2408Wfp-ket sem kapod még meg 100 alatt, az az előttiek meg hááááát.... még nem voltak az igaziak. Szerintem 2407-es DELL-eket találsz ekörül az apróban kb,de ott se gar, meg többévesek már.

    A legjobb amit mondhatok, hogy vedd nyakadba a lábad, és menj el megnézni egy u2311h-t. Szerintem meg fogsz barátkozni vele, és az egy igazán jó,de költséghatékony megoldás lehetne neked.

    ‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Új hozzászólás Aktív témák