Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Isual #1917 üzenetére

    Tegnap, vagy egy fél óra, 1 órán át próbáltam megértetni vele, hogy érdemesebb lenne kompromisszumot kötni és egy ips-est venni. Úgyhogy nem fogom megint felhúzni magamat és hagyom. De azért is baxta a csőröm a dolog, hogy a saját 2209wa-mat látta és arra nem mondta, hogy nem tetszene, még fel is vetettem neki még korábban, hogy inkább eladom neki, minthogy egy Tn-est vegyen. Még megérteném, ha szűkös lenne a keret és csak Tn-es jönne ki. Amúgy az is közrejátszhat, hogy nőstényről beszélünk, aki meglehetősen közel áll hozzám és szerettem volna, ha a lehető legjobban járna. Mutattam neki youtube-os linkeket (Tn vs. IPs), meg mutattam neki leírásokat (pl.: LW logout-os cikke), szóval próbáltam minden infóval ellátni (hogy ne azt higgye, hogy én elfogult vagyok ), hogy a kellő info-k tudatában tudjon dönteni. Na, mindegy. Ahogy ő mondta, jó lesz az neki. Az más dolog, hogy sokkal jobb monitort kaphatott volna ugyanannyiért. :W Nagyváradi és ott se sok lehetőség van megsasolni, hogy milyenek egymás mellett a Tn-es és pl. egy e-ips-es Dell, mint ahogy az én esetemben sem volt. (Debrecen) De engem meggyőztek az olvasottak és inkább spóroltam még, majd egy év múlva vettem meg, nem értem be a Tn-nel. :)

    ON.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

Új hozzászólás Aktív témák