Új hozzászólás Aktív témák

  • littlemamba

    aktív tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni: meglepő módon szükségem van egy monitorra. 22-24" méretben, de valahol 20-26" között, ha találok megfelelőt, akkor jöhet. Olvastam az első hozzászólást, így elkezdtem felvértezni magam, de az az igazság, hogy konkrét ajánlatokkal sokat segítenétek nekem.

    Szóval az az alaphelyzet, hogy 13,3" (1366x768) laptopon intézem a hétköznapi netes dolgaimat otthon, viszont munkára alkalmatlan: kifolyik a szemem excelezésnél, így főként emiatt szeretnék venni egy monitort. Munka a fő cél, néha filmezés, ha már lesz szép nagy kijelző :-) Igazából szóba jöhet új és használt is. Ha új akkor 50.000-et szánnék rá, ha használt akkor 35.000 Ft-ot. Ha egy mód van rá, akkor HDMI-s csatlakozóval ellátott, matt kijelzős monitorra vágynék az említett 22-24" méretben. De mindenféle jó tanácsot szívesen meghallgatok és igyekszem megfogadni. A vásárlást azt így december végétől január közepéig tervezem, bízva a leárazásokban :-)

    Köszönöm a segítetek!

    Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

Új hozzászólás Aktív témák