Új hozzászólás Aktív témák

  • stranger28

    addikt

    válasz madgie #20163 üzenetére

    Ott van a pont.

    @dudika10: Sosem volt még olyan, hogy pisztolyt tartott valaki a másik fejéhez -> vegyéDellt. Burkolt lehülyézés is csak akkor van, amikor valaki kiérdemli. Nem jelent senkinek személyes sértést, ha valaki szart vesz magának önálló butaságból. Csak akkor nem kell idejönni. Mikor volt itt lehülyézve valaki, ha nem telt neki Dellre? Kapott TN-t? Igen. Akiben meg van potenciál, vagy 400k mellett ül, annak urambocsá' feltornászom én is a keretét. Bal lábbal keltél? Én speciel épp most, úgyhogy finoman. :D

    Hangcuccra ki mennyit költ meg a saját problémája. Szerintem sok embernek van már fülese, vagy egy jobb/rosszabb szettje hozzá. Ha meg nem, akkor mi a halál van? Még mindig jobb, mint a gagyi hang + TN kombó. Vagy tévedek? Nem bizony.

    Ezt olvastad?

    Másrészt meg: "A talp... na azt sajnálom egyedül." Valakinek egy rendes, szakember által hitelesítetten földrengésbiztos (:D) talp megéri azt a minimális felárat. Osszad már le évekre, meg esetleges balesetre.

    Nincs miről beszélnünk, úgyhogy vissza is tértünk madgie hozzászólásához. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák