Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz *Ropi* #106692 üzenetére

    Egyébként nekem is a VA-k jönnének be, a részletes fekete képet többre értékelem, és dettó zavar a glow... viszont egy szinten felül a black crush még jobban, mint anno a GW2470H-m esetében.
    Egy BenQ EW3270U-t szívesen kipróbálnék huzamosabb ideig, ha nem tervezném lassan a végleges szakítást az asztali életmóddal...

    "Itt a topikban, a monitor ajánlásoknál is 10-ből 9-szer IPS-t ajánlotok mindenre is."
    Mert a feltett kérdésekre ált. IPS paneles monitor a legjobb választás.
    Pl. ajánljál már légy szíves 24"-os, FHD monitort, általános felhasználásra VA panellel, 40k HUF körül. Vagy ugyanezt 50k-ért, de Freesync-el, 75Hz-es képfrissítéssel, nem ívelt panellel. :U

    "...ebben az esetben a fagyi visszanyalt: több kollégát ismerek, aki visszaváltott VA-ra, mert használhatatlannak tartja az IPS-t (és ahogy a külföldi kollégákkal beszélek, nemzetközi szinten is ez a helyzet). Egy fotósnak kulcskérdés, hogy mennyire feketék a feketék."
    Jogos, akad néhány munkára ajánlható VA monitor, amit én is szívesen használnék, de nagyítóval kell keresni.
    AOC Q3277PQU, U3277PWQU
    BenQ PD3200Q
    Samsung S32R750 - ezt mondjuk nem tudom, mennyire ajánlott.
    ...meg még a Philips-nek volt pár modellje.

    (#106693) HSM
    Igen, a jobb IPS-eknek már simán lehet 1200:1 feletti kontrasztjuk.

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák