Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz Fullmoon #8679 üzenetére

    Gondolom, azért vennéd részletre, mert egyben nincs meg a zsé, hogy megvedd 44k-ért egy netes mobilboltban. Ilyenkor az az előny, hogy megvan a teló, amire vágysz, és nem gatyásodsz le anyagilag, mivel havi 5-6k-t kibír a pénztárcád.
    Viszont az tuti, hogy mire kifizeted, már jócskán esik a használt értéke (pláne mert LG), tehát 11k kamattal növelten elég látványos lesz a "bukta". A részletre vett telókat ezért érdemes sokáig használni, hogy több hónapra terüljön szét a veszteség.

    Ha ezt tudomásul veszed, akkor vágj bele nyugodtan, és örülj neki :)

    (Mondjuk írd fel egy papírra ma, hogy "Tudom, hogy 10 hónap múlva már csak 25k-t fog érni a telóm, és ennek tudatában veszem meg most részletre." És majd annak idején vedd elő, és olvasd el jóóó sokszor :) )

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

  • Zsolto

    őstag

    válasz Fullmoon #8681 üzenetére

    Még talán annyit fűznék hozzá, hogy mivel a Venus elég egzotikus teló a kezelését tekintve, azért jól fontold meg, hogy két év múlva is tetszeni fog-e még. Lehet, hogy elmúlik a varázsa és esetleg a pár bosszantó hiányossága (tuti, hogy fogsz találni ilyet, mindenki minden telefonban talál) egyre jobban zavar majd, és előbb úgy alakul, hogy kiszállnál belőle, és akkor esetleg nyomja majd a bütyködet a nagy értékvesztés.
    Egy "mainstream", jól bevált, megszokott telóval/márkával ez talán kevésbé fordulhat elő. A helyedben azt csinálnám, hogy beköltöznék egy MM-be vagy Saturnba, ahol ki lehet próbálni, és unalomig nyomkodnám, ismerkednék vele, akár egy-két napig is. Tudom, hogy ez sem élő teszt, de több a "csak fotón tetszik" ismerkedésnél.

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

  • Zsolto

    őstag

    válasz Fullmoon #8683 üzenetére

    Hát, akkor egy cipőben járunk, mert nekem is volt K750i-m, és eszembe sem jutott volna váltani, ha bele nem esik a Balcsiba tavaly nyáron. Akkor megindult a telócserélgetés, mert ki akartam próbálni ezt is, azt is (volt BenqSiemens EF81-em, MotorolaV6-om, Nokia 6300-ám (S40), és most egy 6120C-m (S60)).

    Az a véleményem, hogy a Nokia S40 és S60-as rendszere is baromi jól kitalált, időtálló, kezelhető, szerethető dolog, nagy élmény a használata. Az LG szoftvere biztosan nem ér fel hozzá, látszik, hogy ezeket nagyon régóta nagyon sok felhasználó tapasztalatai alapján csiszolgatja a Nokia.

    Ha olyan cuccot szeretnél, ami nem különc, hanem időtlenül elegáns és szép (mint a K750i), ráadásul a tartalma is okés, akkor nézd meg a Nokia 6500 slide-ot, ha megtetszik, abból nem fogsz egyhamar kiszeretni. Ennek a "tesója" a korábban említett, zenére kihegyezett 5610 ExpressMusic is, szeritem mindkettő nagyon klassz, jó minőségű készülék, az akkujuk is viszonylag korrekt (a K750i-t azért nem éri majd utol).

    Hát ez az én ötcentesem, talán majd mások is leteszik a magukét ;)

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák