Új hozzászólás Aktív témák

  • Yiggdrasil

    aktív tag

    válasz jailhouse #47040 üzenetére

    Szia!

    Az itt felsoroltak közül 3 készüléket tudok ajánlani:
    -Nokia 301
    -Samsung Xcover 271
    -Samsung S5610

    Mindhárom jól bírja szuflával (már amennyiben nem netre, zenére, és játékra használja az ember), kb 1 hétig simán elketyegnek. Gyorsnak gyors mindhárom, páran emlegetik, hogy az Xcovernél a reakcióidő lehetne egy kicsit fürgébb is, nekem nem tűnik lassúnak, max egy negyed vagy fél másodperces csúszást tudok elképzelni a gombnyomástól számítva. Hangminőséggel nálam még nem volt gond egyiknél sem. Sőt, a Lumia 800-am után a párom meg volt döbbenve, hogy hall is engem telefonálás közben :)

    Írtad, hogy csak telefonálásra használod, véleményem szerint ezen a téren hasonlóan teljesít mindhárom masina, ezért írok pár differenciáló tényezőt, hátha megkönnyíti a választást:

    -Nokia 301: full műanyag, de jó anyagminőség, közepes kamera, S40 platform, 3,5-ös jack kimenet.
    -Samsung S5610: prémium anyaghasználat, elegáns fém ház, 5mpx kamera, 3,5ös jack kimenet.
    -Samsung Xcover 271: IP67 védelem (kb elpusztíthatatlan), GPS, rossz kamera, csak microUSB port.

    De itt egy összehasonlító link, ami kicsit részletesebben ír a készülékekről.

    Remélem tudtam segíteni!
    A profiktól pedig elnézést, hogy belekotnyeleskedtem a topicba, csak ezek a típusok ismertek voltak, gondoltam megpróbálom :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák