Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Directors

    senior tag

    válasz zsolt501 #48338 üzenetére

    Megpróbáltam most kiszedni. A bal oldalán tudtam is oldani a kötést, viszont a jobb oldalán motorostól tudnám kiszedni ha hozzá férnék a csavarokhoz. Jobb oldalt a csavarok előtt van az elektornika. Alul ki is tudom akasztani, de felül nem tudom mit kellene tennem hogy elengedje. Feszegetni meg nem akartam. Nem látom mi foghatja. Ha ezt az elktronikát letudnám fejteni akkor már egyszerű dolgom lenne. Ebbe a klímába szerencsére fém a venti. Szerintem az lesz hogy ezt a szűk 1 hónapot még használom így, aztán pedig kihívok egy karbantartó csapatot. Rájuk gondoltam első körben. Nem tudom hogy ők [link] kitudnák e úgy takarítani ahogyan kell. Leírás alapján valószínűleg igen. Talán eljönnek felénk is. Vagy őket találtam még felénk, de ez azért drágább. [link] (Klíma vegyszeres tiszítása) .Pesten meg nem tudom hogy ki az a csapat akik közel Ceglédig lejönnének. Te esetleg tudsz valakit Cegléd környékén ?

    [ Szerkesztve ]

    A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

Új hozzászólás Aktív témák