Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklósbácsi

    csendes tag

    válasz csudri #30872 üzenetére

    A Daikinhoz való vonzódásodat csak helyeselni tudom. Tavaly szeptember óta működik a Daikin FTXF 35 -ös nálunk. A téli időszakban kiegészítő fűtésnek használtuk, probléma mentesen, halkan dolgozott végig.

    A mostani meleg napok meg jó alkalmat adnak a hűtő üzemmód használatára. Eddig nagyon elégedett vagyok.

    A halkan dolgozó beltéri egységen kívül a kültéri is csendes, igazából nem is hallani. Érdemes volt ezt a típust választanunk. A hőszigetelt téglaépületben talán nincs is olyan nehéz dolga.

    Viszont a gép egy kicsit régebbi változata, az FTX 35 KM egyik fiamnál egy panelház legfelső emeletén üzemel másfél éve. Ott már nehezebb feladata van a klímának nyáron, de kifogástalanul és halkan üzemel az a gép is.

    Mindkét Daikint az itteni hozzászólások alapos tanulmányozása után vettük és szereltettük fel. A telepítő cég a velem egy kerületben ( XI. ) lévő Budaklíma volt. Érdemes az ő honlapjukat alaposan átolvasni.

    A telepítésnél a munkájuk is megfelelt az elvárásoknak mindkét esetben. Pontosan, szépen és tisztán dolgoztak.

    Úgy láttam eddig, hogy mind a Budaklíma, mind a mások által ajánlott, a Pannonklíma nyugodtan megbízható a telepítéssel.

Új hozzászólás Aktív témák