Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Zirowe #18005 üzenetére

    h tarifát akkor tudod igényelni ha megvan az eszköz és értékesítő/beüzemelő, külön óra kell hozzá, teljesítményt itt eszköz alapján adják, ha utólag bővítenéd mással sztem megint igényelni kell
    szerelés kivitelezőtől függ és lokalizációtól is valamennyire, 30-50e-t nyugodtan számolhatsz rá
    ha 250-ben szerelés is benne van klímára nem sok jut, az h mekkora kell, milyen kell, lakás adottságaitól függ, tegnapi napot olvasd át
    - én is hasonló cipőben jártam, teljesen ki tudná váltani a régi fűtést, de fürdőbe kellene elektromos radi mindenképp és szobába is raknék kisegítőnek -
    milyen bojlert néztél?
    szerk: én ezt néztem eddig, van ennél olcsóbb is, sok extrát tud ami nekem jól jönne
    általánosságban daikin, fujitsu, toshiba, mitsubishi, gree egyes modelljei ajánlottak, vannak klímával foglalkozó szakik itt, nekem is segítettek képbe kerülni valamennyire
    ahhoz meg egy alaprajz nem árt h is néz ki a lakásod, és ajánlott felmérettetni, lehet olyan adottságú h bejárati ajtónál nem sokat ér

    dobolan tudod mi az a passzív ház egyébként? és mennyi hőt termel akár az emberi test?

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák