Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokesz007

    aktív tag

    Sziasztok, segítség kéne, ház és táp csere előtt állok, 1 komplett cucc, antec 3700bqe. 2 részenként, cm centurion 05 ház és coolink AP350X12N, árban ugyan ott van, de nem tom h melyik lenne jobb...

    Van valaki OKOS aki érdemben tudna segíteni, előre is köszi

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz Mania #79 üzenetére

    Hű azt nagyon megköszönném...
    Igazábólmár nem nagyon foglalkozom a gépemmel, csak net eg filmezés, na meg munka(cad,pro-e)..

    A történet az h éjjel is megy a gép, így passziválva lett a proci a vga és a hdd, de nyáron nem érzi jól magát a jelenlegi kis codegen házában, meg be is telt a 4 hely, így a kellene még egy 5,25 bővitő hely az új cuccnak...

    Viszont kötöm az ebet a karóhoz mert 12cm-s ventikkel szerelhető házat szeretnék(lehet h rosszul gondolom de az talán halkabb ugyanakkora légszállítás mellett)...Ha nem jól tudom javíts ki nyugodtan:D

    Ugy a te házadban is elöl és hátul is 12cm-s ventik vannak, de akkor a 8-cm-s minetk adták?
    Jah hol vetted a házat, nem az ár miatt, csak mert ha jól tom boltonként változik, h mit tesznek a házba...

    Szal a rizsa után olyan ház kell ami jól szellőzik, csini és nem kerül 30 rongyba, mert nekem annyit nem ér meg egy ház...

    Mit jelent h perforált az eleje, ennyire süti vagyok asszem:Y

    Köszönöm az eddigi segítségedet, ha tudod a sunyidiszno@citrommail.hu -ra is elküldheted a képeket:R

    [Szerkesztve]

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz Mania #91 üzenetére

    Hy én most nagyon szenvedek, mert nem tudom melyik ház legyen végül..Az min h 12 cm venti meg min 5 5,25 hel legyen benne...
    -CM centurion 5 15 pénz
    - Sharkoon ház amiről most van cikk ez 21 pénz
    -Chieftec BA-02 19 pénz
    -TT Sopranos (amiben minden venti benne van) 21 pénz

    Esetleg Antec BQE 3700

    És nem tom melyik lenne jó, mert árban hasonlóak, majdnem mind azt tudja, hangyányi eltérés van köztük, így várnám a hozzászólásokat, CSAK OKOSAN KÉREM:R

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

  • dokesz007

    aktív tag

    válasz gege71.hu #105 üzenetére

    Örülök, h írtál!!!
    Régebben talán jan febr, beszéltünk már erről a házról, NA azóta nem tok dönteni, h melyik is lenne a nekem való, egy gondom van az antec házzal h csak 4 bővítő hely van benne...Eléggé fontos lenne az az 5. 5 ,25 hely:(

    Nincs tápom, mert anno volt egy antec phantomom, de el kellett adnom sajna, nagyon hamar, így a lö fosé codegen táp nyaral most a hozzá való köntösben..

    Azé gondóxom ennyit mert olyant szeretnék amit mondjuk egy 5-6 tudok használni(persz a kasznira gondoltam)...

    Arra lennék még kíváncsi h a bqe3700-nak a tápja mennyire zajos?mondjuk 10 skálán és 10 a legcsendesebb(lehet mellette aludniis)...

    Nem tom még örlődom egy kicsit és majd nagybüszkén bejelentem mire jutottam, addíg is várom minden javító célzatu hsz-et és persz mindenkiét aki úgy érzi érdemben tudna nekem segíteni bármely házzal kapcsolatban...

    HM a 3000B-nek elég jó az ára, sőőőőt..., ehez viszont kellene egy táp is(12cm-s ventis), tudsz valami jót esetleg olyat amivel dolgod volt, jah és buta megjegyzés de halk legyen:)

    [Szerkesztve]

    ---C.2.A. Dokesz007 ---I'm the power---SAJTOLOK---

Új hozzászólás Aktív témák