Új hozzászólás Aktív témák

  • mert_csokis

    senior tag

    Reggelt!
    Jelenleg klasszikus, felső tápos házam van.
    Mivel új tápot, lapot és procit kap a jelenlegi összeállítás, így gondoltam, hogy azt már egy újabb, korszerűbb alsó tápos házba építeném.
    Néztem a sokak által ajánlott SilentiumPC házakat, ár-érték arányban tényleg kiemelkedő cuccok, de az összes verzió kivágott felső lappal rendelkezik, ezért nálam felejtős.
    Az NZXT H510 ebből a szempontból jobb egy fokkal, ott csak egy ventinek van kivágás, az még belefér. Ráadásul gyönyörű, letisztult. Az ablak nem az én világom, de legalább edzett üveg.
    A másik jelölt a Be Quiet Pure Base 500-as kuckó. Ablak nélküli, semmi sallang, szépen lezárva mindenhol, hely szempontjából veri az NZXT-t is.
    Mindkét ház ugye nagyjából a 25e forintos ligában játszik, ami a fájdalomküszöb.
    Viszont rátaláltam a CM Masterbox MS600-ra. Elképesztően gyönyörű, letisztult. Ablakos, de legalább szintén edzett üveg, árban még olcsóbb is az előző versenyzőktől.
    Most jön a DE. Mivel nálam a ház az asztal alatt van, ráadásul egy egész vastag szőnyegen, így a tápot fordítva, a ház belseje felé raknám be.
    Viszont a képeket nézegetve nem látok normális perforációt a tápot elválasztó fém burkolaton.
    link
    Ránéznétek ti is?
    Esetleg más ajánlást szívesen vennék, az említett kívánalmak figyelembe vételével.
    Köszi.

    [ Szerkesztve ]

    adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

Új hozzászólás Aktív témák