Új hozzászólás Aktív témák

  • #98593280

    törölt tag

    válasz albert8 #21009 üzenetére

    Most volt időm utánanézni, amit egyébként már akkor is sejtettem, hogy szerintem az Asgard II nem más, mint a sima Asgard ránc felvarrott verziója. A képek és a méretek (185(W) x 475(D) x 408(H) mm) alapján, mivel ugyanakkora... ugyanolyannak tűnnek a belsők.

    Miután én rendelkezem azzal az előnyös tulajdonsággal, hogy utána nézek dolgoknak, megtaláltam a XIGMATEK igencsak új házát, amelyről még a Prohardver sem írt, de Rudi kolléga most majd biztosan készít egy cikket lopott képekkel, mert ha jól látom igaziak még sehol sincsenek és normális review sem, annyira új:
    XIGMATEK ASGARD Pro
    Ami jelenleg lényeges: usb3 van rajta, nem tudom milyen... 200 mm széles, tehát jó kábel supporttal rendelkezik, felül vannak a csatijai, nem zavar senkit ha cd tálcát nyit, elöl hátul a szokásos ventik (előre és fentre 14-es is tehető) , de a táp előtt és felülre us helyezheteő 2, szóval jó hűtést biztosít. Plexi mániásoknak oldallapos verzió is van. Kíváncsian várom az első jó teszteket és az árát!

    Amennyiben a Midgard alá lövik be árban, gondolom oda kellene, akkor talán 16-17k várható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák