Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bbence96

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nagyszülőknek keresek laptopot, kizárólag netezésre, böngészésre, max 40.000 Ft-ig.

    Elvárások ebben az ársávban nyilván nem nagyon lehetnek, a következőknek örülnék:
    - a Chrome fusson el rajta zavartalanul (jelenleg egy-egy tab betöltése akár percekig is eltarthat, így nem nehéz ennél feljebb lépni :U )
    - legyen stabil, még sokáig támogatott oprendszer (Win10 ilyen gépen?)
    - ha lehet, a böngésző futtatása mellett bírjon ki még egy 3 évet legalább
    - opcionálisan minél nagyobb képátló (15.6"), felbontás nem számít

    Mivel úgy gondolom, ebben az ársávban a rossz és a rosszabb között lehet válogatni, inkább garanciát is (min. 1 év) adó, a laptopot előzetesen átnéző használtkereskedésekből vásárolnék. Sajnos akiket én ismerek, hogy ezzel foglalkoznak, ilyen árú szegmensben már nem tevékenykednek, 70e alatt nem nagyon találtam laptopot.

    Tudtok esetleg ajánlani megbízható kereskedést, esetleg konkrét modelleket?

    Köszönöm!

  • bbence96

    csendes tag

    válasz LattilaX #695 üzenetére

    @Khelben köszi, de szerintem már nem költenék arra a gépre, több sebből vérzik szegény (szétkopott alkatrészek, már csak hálózatról megy, win xp és nincs jogtiszta szoftverem, meg amúgy sem értek a házi bütyköléshez nagyon)

    @LattilaX köszi, igen, én is gondolkodtam ilyesmi gépeken (nekem is Thinkpadem van), te hol vetted?

    @mindenki, nézegettem hardverapró piacteret is, láttam hogy többen foglalkoznak ezzel az ársávval, vannak olyan eladók akikről általánosságban tudjuk hogy megbízhatóak, vagy esetleg elkerülendőek?

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák