Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L.

    tag

    válasz Paadoxon #24767 üzenetére

    Hát mivel senki sincs megint én.... De szigorúan magánvélemény. Számszakilag, a Fusion 700 ban lévő DAC [link] simán leveri a Soar-t [link], még a deltáé is [link] De általában az nem minden. Technikailag jobbnak tűnnek de nem lehet tudni milyen a füles maga összképileg.
    De azért látszik hogy árban 2x - 2.5x a szorzó. :D

    Amúgy általában az a közvélekedés hogy az usb-s fejesek gyérek. De itt már beleraktak egy rendes DAC-ot és hát meg is kérték az árát rendesen. Egyébként gémelés közben nem hallod, egyszerűen nem figyelsz rá, főleg a pozícionálás ami kell, merről jön az ellen. Bírja a sok forrást elhelyezni és ami robban az zúzzon ne valami lapos fos legyen mint amit az alaplapiak tolnak :DDD

    Én nem dobnám ki a Soar-t sem az elején, meglátod mennyit van fent a fejes vagy valamit meghallgatsz csak úgy és kiderül kell e vagy sem. Nekem is van egy virtual 7.1 fejesem de ritkán rakom fel. Inkább csak este :D

    Cserébe a hátrány hogy egyben cserélhető nincs külön fejes plusz kártya.

    [ Szerkesztve ]

  • L.

    tag

    válasz Paadoxon #24772 üzenetére

    Hát itt nehéz okosat mondani, de ez már elég mixed use nem csak game :D

    Ilyenkor az ultimate: ki kell próbálni valahol, főleg ahol többet is ki lehet, mondjuk nemtudom egyáltalán van e ilyen ahol gémer fejhallgatókból ezt a kategóriát hagyják próbálgatni :DDD
    Az audió egy szubjektív műfaj, aztán vagy bejön vagy nem. Technikailag persze nem szubjektív, frekvenciamenetek, torzítások, mittomén, mindent mérni lehet :D .

    Most feltoltam a warzone-hoz a logitech g930-at pfejj de rossz a hangfalakhoz képest, pedig talán drágább mint a hangfal volt, mondjuk nem egy mai darab az már biztos. Néha megnézek vele egy egy filmet is de akkor nem veszem észre hogy gyér lenne, viszont itt aztán kiemelt minden magasat, footsteps, bullet casing drop, ami kell :D
    Tulajdonképpen szarabb hanggal voltam jobb :D

    Így segíteni nemtudok de összezavarni igen ;] :DDD nézd meg még a sennheiser gsp 670-et meg az arctis pro-t :D, na ó ezek nem asus-ok :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák