Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz megott #26018 üzenetére

    Áhhhh, azóta is agyalok rajta. Oldalanként 3..... hang (félve írom le)sugárzó.... De persze, fogadjuk el, hogy képviselnek valamilyen minőséget. Elvégre annak is vannak fokozatai. Ettől még két dolog minimum nem megy az agyamba. 1: center..... Itt még mosolyogtam, mert ugye az embernek- normál esetben- akad két füle (és örül, hogy nem szatyor :D ). Namármost ebből nem tudom melyik oldal a center. Merthát az úgy középen kéne legyen.... Csekély házimozis ismereteim szerint. Szóval csak van valami trükk abban a valódi térhangzásban :U De a második.... A sub.... :W Na itt nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy röhögjek. Vagy a kettő együtt.... Kíváncsi lennék, hogy azokból a cirka 2 talán 3 centis hangsugárzókból (ismét a nagy lelkem) melyik és milyen módon képes lesugározni a sub tartományt az ember gyerekének a fülétől úgy.... nagyon közel, egy pici, zárt izében (arányaiban) két másik hangkeltő mellé beszuszakolva. Nem adja ki a matek. Sehogy.... Most megyek, depressziós leszek és átgondolom az életem :W :DDD
    Amúgy arra meg tényleg kíváncsi lennék, hogy ezt a valódi 5.1-et (ok, a .1 fixen elhagyható, mert kizárt, hogy meg lehet oldani) miként oldják meg. Nekem ez inkább tűnik olyan 4.5.0-nak. Csak mivel analóg (elvileg) a hangkártya felismeri, és úgy kutyulja a csatornákat? Vagy trükköznek valamit a fejesben az analog jellel? Gondolva itt a központi (center) kérdésre.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák