Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amartus

    senior tag

    válasz galaktikus #23102 üzenetére

    A GSX-1000-t én is nézegettem, de aztán úgy gondoltam, hogy a Creative-nak talán több pc-s tapasztalata lehet.
    Elötte egy ASUS D2X volt, ez talán a valaha gyártott legkiegyensúlyozottabb kártya, így magas volt a léc a G6-nak. De megugrotta. Így D2X bekerült a vitrinbe, a többi relikvia mellé. A támogatás a kártyának sajnos rajongói, de szerencsére jobbat csinálnak, mint a gyári.

    A kártya hangja nagyon kiegyensúlyozott, ha lehet ilyet mondani, és fixen kapcsolható a 32/384. Ilyenkor minden mást kikapcsol a kártya és csak ez az üzemmód él. Játékok alatt is. Én Foobar2000-rel és/vagy AIMP3-al hallgatok zenét, ASIO-n keresztül. Tökéletes. Zenét csak így hallgatok.

    Ez itt most csak fejhallgatóról szól. Beyer DT770 a fő fejes(kb. 8 éves), de a munkahelyivel is kipróbáltam, az egy HD518-as. Azt kell mondanom, hogy kell a minőségi füles a kártyához, de nem csak ehhez, hanem a "testvér"-éhez is, az AE-5-höz. Vannak jobban sikerült mp3-as, 320-as zenéim is, azoknál is éreztem javulást a dinamikában. Ez persze mind szubjektív dolog azért.
    Játékra is használom, rts, rpg, fps; a profilok meglepően jók, de persze lehet egyedit is alkotni. Rengeteg kombinációs, finomítási lehetőség van.
    Moti profil szintén van, azt is használom.
    Általánosságban a profilok jók, nem csak parasztvakításnak vannak.
    A támogatása a kártyának kimondottan jó, remélem így is marad.

    Az Alza-nál vettem kb. 3 hete, de már ott is 51e az ára, sajnos.

    Istenem, tele van csillagokkal...

  • Baliga Tamás

    senior tag

    válasz galaktikus #23102 üzenetére

    Mátészalkai vagyok - sajnos tényleg elég tàvol.., bàr attól függ - ha eléggé elhivatott vagy az ügyben, ki nézi azt a pàr km-t..! :DD

    A gyökerek közül csak a krumplit bírom...!

Új hozzászólás Aktív témák