Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz DarthSun #14991 üzenetére

    Remek, örülök, hogy sikerütl! Én sem fűztem hozzá nagy reményeket, de már annyit kipróbáltam, hogy gondoltam, mit veszíthetek. :)

    Annyit kérdeznék, hogy a Surround Mixer "basic" nézetében nálad reagál az állítgatásokra? Nekem alapból a legtöbb csúszka inaktív, némítani sem tudom, ami pedig állítható, ott semmi sem történik, szóval a Win7 alap hangerőszabályzóját vagyok kénytelen használni - pont ezért nem is telepítem inkább fel a Surround Mixer-t most már. A távirányító viszont működik. :F Az "advanced" rész működik nekem is, igaz én csak egy Creative sztereo fülest és egy Genius SH-HF2000X 2.0-s hangfalat használok, szóval csak a left-right állítható.

    Amint lesz időm, megírom a bejegyzést. :) Nagy boldogság nekem is, hogy működik, mert sajnáltam volna eladni ezt a kártyát. A maga idejében - de szerintem még ma is - fantasztikus cucc volt.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák