Új hozzászólás Aktív témák

  • SLYM

    veterán

    na egy kis élménybeszámoló a Xonar DG-ről, Superlux 668B-vel. zenehallgatásnál nem sok különbség van az alaplapihoz képest, legalábbis nem olyan, amit én egyértelműen ki tudok hallani. talán egy hangyányit jobb, de én tényleg nem éreztem sok változást megmondom őszintén. aztán elkezdtem játszani a call of duty MW3 nevű játékkal, amit még az alaplapival toltam. hát ott óriási különbségek vannak. rengeteget hozzáad a játékélményhez, hogy a robbanások, meg a lövések hangja sokkal jobban szól, meg hogy térhatása van a hangzásnak, szóval játékra szerintem megéri benevezni az alaplapi integrált helyett egy rendes hangkártyára, valszeg zenére is, mert valamit azért mintha kihallottam volna, de ez nem olyan szignifikáns különbség, szóval ha valakinek számít 10.000 forint, akkor erre szerintem inkább ne költsön, ha csak zenét akar hallgatni és nincs túl jó füle. mindent összevetve elégedett vagyok, 10.000 forintért már csak a legújabb COD miatt is megéri megvenni a kártyát

    lenne egy kérdésem még. az miért van, hogy 5.1-et kell a játékban a hangbeállításnál beállítani? a többi beállítás szar volt. pedig ugye nekem fejhallgatóm van, nem 5.1-es hangrendszerem. aztán mi ez a 6, meg 8 channel az audio centerben? ha jól sejtem a 6 channel az 5.1, a 8 channel a 7.1. akkor itt ebben a játékban, meg úgy a játékok 90%-ában inkább 6 channelt állítsam be az audio centerben? vagy mi ez a channel tulajdonképpen? köszi

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák