Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem, mivel eddig abszolút nem foglalkoztam a dolgokkal, és vennék egy komolyabb fülhallgatót, így kezdett el érdekelni a terület. Tudna nekem valaki válaszokat adni?
    A jelenlegi rendszerem: Asus P8P67 integrált kártyával.
    Ezen hátul 1 db dugaljt használok (zöld), gondolom így stereoba megy a hang. Ezt a dugaljt cserélgetem, egy Onkyo erősítőre szoktam rádugni a gépet zene hallgatáskor, film nézéskor. Elvileg az erősítő 5.1-es de nem használom ki, legalábbis eddig.
    Ha 5.1-be akarom használni akkor minden egyed dugaljt külön kell elvezetnem az erősítőig? Vagy hogy múködik ez? Elmegy a 2 db RCA-n is (Jack RCA átalakító van a gép felől, mivel az erősítőbe RCA megy).

    Ha veszek egy komolyabb kártyát, valami Xonart, esetleg hozzá egy 5.1-es géphez való hangrendszert, akkor megoldható 5 kábel dugdosása nélkül is hogy egyszer a gépi rendszert egyszer az erősítőt használjam? Vagy felejtős?
    Remélem valaki tud segíteni, előre is köszi!

    joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Új hozzászólás Aktív témák