Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Az-X #5594 üzenetére

    Az USB-sekhez nem kell driver jobb esetben, mert a Win-nek van sajátja.
    A HRT szerintem megér egy próbát, ha teheted kezd azzal, hogy kipróbálod. :K
    Felsoroltam múltkor jópár DAC-ot a fejhallgatóerősítős, DAC-os topikban 80 dollár környékén.
    Musiland Monitor 01 US
    uDAC-2
    Aune Nano
    Fiio E7
    Én most egy Creative Xfi HD USB-re pályázom, jövő héten jön is elvileg.
    USB-s olcsóbb hangkártya az Asus Xonar U1 és a friss U3 de ezek jack csatlakozóval vannak szerelve (na nem mintha ez nagy probléma lenne, egy egyszerű kábel megoldja).
    Ott van az általad említett Emu 0202 és az utódja a 0204 is.
    Van még az ESI-nek is pár terméke, a Zero DAC már drágább itthon, ebayről esetleg lehet beszerezni 130dollár (+áfa) környékén akár (fentebb említettek közül is sok csak ebay-ről jön).
    Szóval van jó sok lehetőség, legjobb, hát még nem tudom, HRT-t a forgalmazója nagyon dícséri és lehet róla sok jó véleményt olvasni, de még nem próbáltam.
    A Creative az uDAC-ot és az Aune nanot veri elvileg hangminőségben, de erről majd akkor bizonyosodok meg ha itt esz a kezemben (bár akkor is max emlékezetből tudom majd összehasonlítani, az meg nem az igazi), Musiland-ot és a Fiio-t még nem hallottam, bár a Fiio-ra már vadászom. Emu is jó választás, bár szoftveres oldalon ott is vannak bajok.
    Papírforma szerint neked a HRT kéne, hogy a legjobb legyen, természetesen ez a legdrágább is.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák