Új hozzászólás Aktív témák

  • horvist

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nem egészen témába vágó a hozzászólásom, de ezt a témát találtam legjobbnak neki.
    Na szóval az a problémám, hogy vettem 5.1-es hangrendszert. Rákötöm az integrált realtekemre és működik is rendben. Aztán amikor eax-os játékot indítok (mind1, hogy 1.0 vagy 2.0, mert csak ezeket ''kezeli'') visszhangzik mint állat.
    Na hát én arra gondoltam (mivel fülessel is visszhangzik, nem lehet a hangszórók a gond), hogy talán venni kéne egy normálisabb hangkarit. Bár nem igazán értek hozzá. (Drivert frissítettem ''orba-szájba'' ahonnan csak tudtam szettem hozzá drivert, de hiába).
    Ja itt meg kell említenem, hogy miután úgy 2-3 órát ment a gép, és mindenféle játékkal jáccottam, egyszer csak működik rendesen az eax, nem visszhangzik. Ha újraindítom a gépet, akkor megint visszhangzik.
    Na szal valaki találkozott vagy hallott már ilyen jelenségről? Mert marhára idegesítő! Na és a kérdésem még az lenne, hogy akkor szerintetek megoldódna-e ez a gond, ha vennék rendes hangkártyát? Vagy ha valaki tud valami megoldást, kérem írja le, mert nem feltétlenül jönne jól 20 kilót kiadni (mert ha már hangkarit veszek, akkor minimum eax 5-öt tudjon...)
    (Kodekekkel/egyéb progikkal sem lehet gond, ugyanis csupasz xp-n, ahol csak a hangkari, a vidkari, directx meg a gém van fent még azon is ezt csinálja. De a drivert meg mondom, hiába frissítem)
    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák