Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Pityu. #20789 üzenetére

    Sokak véleménye szerint nem adott plusszt nekik a dedikált kártya az alaplapihoz képest. Az én véleményem eltér ettől, sokkal tisztábban szól a dedikált - külső és belső egyaránt. Creative párti vagyok, a külső X-Fi USB- s : szép gyors lefutású mélyek, próbálja a nagyokat utánozni, elég jól teszi. Ehhez képest az alaplapi méy olyan buffogásszerű, érdektelen, nem kottázható. A prezensz nincs kiemelve, emiatt magashiányosnak tűnhet de jóminőségű láncon ottvan az a megfelelő magas, sőt 6-7 KHz környékén már kiemel egy kicsit. A belső Audigy- m hasonló karakterű, de 3-4 KHz környékén kiemel, emiatt izgalmasabbnak hat, ízlés kérdése. Viszont aki színezett hangot szeretne, a kártyákhoz járó szoftverekkel nagyon kitudja emelni a magas-mélytartományt egyaránt, az X-Fi- n főleg, a Crystalizert felhúzza, eszméletlen dübörgést-csilingelést csinálhat :D A slusszpoén hogy nemcsak nagy erősítőn, hanem gyengébb hangfalszetten is jól kihallani a különbséget az alaplapi ványadt hanghoz képest.

    A Xonarokat nem ismerem, de ha az előttem leírtak szerinti a karaktere, akkor feltételezem jól szól, de ez csak tipp, nem hallottam egyiket sem.

Új hozzászólás Aktív témák