Új hozzászólás Aktív témák

  • PuMbA

    titán

    válasz mrgergoke #14325 üzenetére

    "Még mindig nem értem, miért támadod ennyire ezt a gémernek nevezett réteget."

    Mert nincs. Gamer egér, gamer hangfal, gamer hangkártya, gamer hálókártya, gamer alaplap, gamer monitor...Nem hiszem el, hogy nem érted :) Ezeket szerinted máshol gyártják vagy miben különböznek a nem gamertől? Ráraknak egy gamer matricát aztán viszlát és elkérnek érte több pénzt. Ugyanazok, csak a marketing gépezet elvitt, mert azt hiszed, hogy ezek aztán az über brutál cuccok lehetnek :) Anno 2000 környékén, amikor még nem voltak gamer cuccok, akkor is tudtak profin játszani a CS 1.6-osok a nem gamer Microsoft IntelliMouse 1.1a-val (anno ez volt a csúcs) és nem volt gamer fülesük se meg semmijük se volt gamer :) Én se akarok kötözködni, de ha meghallgatnál egy ugyanolyan árú jó sztereó és egy gamer fejest, akkor szerintem megértenéd...és mellette még zenére is tudnád használni, mert az 5.1-ek csapnivalóak arra.

    "de a játékok valahogy nem ezt adják vissza."

    Xonar DGX-en van egy olyan opció, hogy Dolby Headphone és a játékok 5.1 hangját lekeveri ehhez hasonló sztereóra :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák