Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zzolika

    aktív tag

    válasz Canonfan #75400 üzenetére

    Ha leírnád mennyit szánsz rá, milyen áron vennéd aliexpressen, lehet hogy itthon is lehet annyiért jót venni.
    Én nem szívesen vennék fényképről egeret. Azt hogy neked mi a kényelmes, jó méret, csak akkor tudod igazán, ha volt a kezedben. Nem árt elmenni egy olyan helyre, ahol több típust meg tudsz fogdosni (persze a választék nem teljes körű, ilyen kínai valószínű nem lesz). És azért az alis zsákbamacska, a minőségét is csak akkor tudod meg, amikor már megérkezett... Persze pár ezresért lehet próbálkozni, jót is ki lehet fogni, de 10ezerért én inkább biztosra mennék egy ajánlott, bevált darabbal.
    Fotószerkesztésre nem kell a nagy dpi, kis finom mozdulatokat teszel, nem jó ha egy kis mozdításra a képernyő másik felén vagy. (Másra se nagyon ajánlják 2000 dpi felett.) A plusz gomboknak sem sok hasznát veszed, rengeteg az eszköz amit használni lehet. Én egy sima kétgombos egérrel elvagyok Photoshopban (talán 800 dpi-s), az oldalsó (előre-hátra) gombok csak a webböngészőben hiányoznak.
    A beépített aksi helyett szerintem jobb a cserélhető (tölthető) elem, ha lemerül rögtön cserélheted. Ha elhasználódik/tönkremegy a beépített aksi, dobhatod ki az egeret.
    A BT-seknek úgy tudom rosszabb az üzemideje mint a rádiósnak, muszáj mind a 2 kapcsolat?
    De majd jönnek a szakik (azt mondják töltsd ki a kérdőívet) és ajánlanak neked jó egeret :)

Új hozzászólás Aktív témák