Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Zaied #91203 üzenetére

    Ahogy nézem méretre ugyan, mint az 502 (ami végülis kényelmesre tuningolható, önmagában nekem magyon pici volt az mx518 után).
    Én vezeték nélkülit nem szeretnék, nem akarok a töltéssel külön foglalkozni, bár így, hogy töltés közben a kábellel is lehet használni, még jó kompromisszum.
    Viszont ahogy nézem a képeket, a görgőjén javítottak az 502-höz képest, nem az a rideg, durva fém kerék van rajta, ez azért nagy plusz!

    Ennek kicsit utánanézek, köszi a tippet!

    update: az 502-n egy fél centi vastag kemény habszivacs lap volt formára vágva, ráhajlítva és kétoldalú ragasztóval rögzítve, hogy ennyivel magasabb,. hosszabb és testesebb legyen. Akartam tenni rá bőrt, de odáig nem jutottam el. Az oldalán egy keményebb anyagból volt a teljes hosszán egy 1-1,5 cm es szélesítés amin nagyon jól lehetet pihenteni a kisujjat, nem húztam folyton az egérpadon. Ez is ragasztva volt, de lehet ma már konzollal tenném fül, ami jobban tartja, hogy soha ne érje le (igaz, ahhoz meg kellene fúrni, de na...

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Zaied #91203 üzenetére

    tesztelgetem itt az egereket, kitettem egymás mellé egy G5, G502, Riva500-t

    • A Logitecheknek sokkal, de sokkal jobb a racsnija,(hiába, a nagyobb sugár nem pótolható, ez az egyetlen, amit eddig láttam, amelyik a görgő belső oldalán racsnizik (nm a tengelyen elhelyezett, kis sugarú, külső egységen)
    • Rájöttem mit nem szerettem benne, az 502-ről még a gyűrűsujjam is lelóg, annyire keskeny, összesen 3 ujj fér el rajta. Mind ehhez lapos is.
    • a kapcsolói a G5-nek a legkellemesebbek (bár a Riva a leghalkabb
    • kitakarítottam az502-t, az volt a baja (mekkora aljasság a gyártóktól, hogy a talpak alá teszik a csavarokat. nyilván ildomos lesz újakat venni majd...)
    • alapból a Riva a legkényelmesebb iszonyat jó széles, ha megtuningolom, valszeg a logi is súrolja majd.
    • jó volt viszont újra használni a szabadonfutó görgőt, nagyon hasznos fícsör

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák