Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Synthwave #87166 üzenetére

    Te ebből kimaradtál? A Naos QG egy Kickstarter-en indított cucc volt. Én beleugrottam, mert azt gondoltam érdekes lehet (akkor még nem voltam igazán képben mi is lenne a megfelelő egér).

    Van benne Heart Rate meg "Skin response" sensor is. Az volt az ötlet, hogy streamer-ek meg eSport player-ek majd ilyennel játszanak és mint a Tobii eye tracker meg hasonlók kipakolhatják ki mennyire volt "izgatott" 1-1 szituációban.

    2 gond van/volt vele:
    1. Késett a dolog 2 évet. Ez azért volt probléma, mert bár belepakoltak minden jót az egérbe, de igazából azon ment a huzavona melyik szenzor hova kerüljön.
    2. Többet ártottak ezek a szenzorok, mint amennyi értelmük volt. A HRS igazából olyan, mint az okosórákban lévő és ha éppen aktív, akkor éles fénnyel világít. A másik meg ha nem elég száraz a bőröd, akkor kicsit ráz... :DDD
    Ha még akarok valami hibát felsorolni, akkor az egér súlyát lehet még ekézni, de az akkor igazából megszokott volt.

    Magához a Naos 7000-hez képest még így is előrelépés volt sok tekintetben (lásd dobragab írása róla).

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák