Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz agemate #6668 üzenetére

    a stell qck-t en is csak ajanlani tudom es egyaltalan nem draga... de a mini-nel szerintem nagyobb kell fpshez meg ugy mindenhez :) . ha valaki kezdo jatekos (jatektol fuggetlenul) az olyan egeret valasszon ami mar tenyleg izonyitott a gamerek koreben es elsosorban LEGYEN A KEZEDNEK KENYELMES!!!! az tokre mindegy hany dpi meg hany G-s a gyorsulasa az csak a parasztvakitas resze a marketing... valaszd ki melyik kenyelmes es nezd meg jaccak e azok akik prok az adott jatekban es olvass utana milyen padot koptatnak alatta es annyi... de a steel qck minden optikahoz jo belehet ra loni egesz kellemes senzeket es olcso... ha jaccol elve FELEJTOS a wireless. ajanlom az MS 1.1, 3.0, Logitech MX series, Razer csalad tagjait... az ilyenek mint az A4tech, Genius meg Saitec "GAMER!" egerek hagyjuk... nemhogy a mozgasodat nem kovetik le de meg ropibol is vannak.... Roccatrol nemtudok nyilatkozni.... de a steel ikaribol probaltam meg az elso szerias darabot az optikasat es lovesre nem volt rossz de a formaja.....

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák