Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz Dany007 #25277 üzenetére

    A "mouseware" volt a setpoint elődje. Most megnéztem és támogatja azt az egeret:

    HID\VID_046D&PID_C01A.DeviceDesc = "HID-compliant Click! Optical Mouse"
    HID\VID_046D&PID_C01B.DeviceDesc = "HID-compliant MX310 Optical Mouse"
    HID\VID_046D&PID_C01C.DeviceDesc = "HID-compliant Optical Mouse"
    HID\VID_046D&PID_C01D.DeviceDesc = "HID-compliant MX510 Optical Mouse"

    Annyi a teendő, hogy lekapni a setpoint-ot (én egy regsearch-et is ráeresztenék utána mondjuk) aztán a mouseware telepítő exe-jén be kell állítani, hogy "kompatibilitási módban" fusson (XPSP3 mondjuk) Persze kérdés, hogy mit használsz, mert Win8 alatt nem próbáltam ki, de az amúgyis rettenet F05 (játékra/egérkezelésre.. annyira viszont kipróbáltam)

    Annyi van még, hogy a setpointot ténylegesen érdemes leirtani, máskülönben 1. nem engedi telepíteni a mouseware-t és 2. ha fel is települne, nem látszik a beállítópanel, csak valami infók meg súgó meg ilyesmik a setpoint hátramaradt panelében.

    Nekem ezzel megy win7 alatt az MX500-am, ha gondolod próbálkozz meg vele (csúszka állítható, DPI megy, bugot még nem tapasztaltam. De azért majd nézd meg a "motion" szekcióban hogy véletlen nem tette e rá az accel-t, amiből egyébként 3 félét lehet rápakolni) Utána külső programmal be lehet állítani 125/250/500/1000HZ-re bár én úgy tudom, hogy az MX310/510 500HZ fölött instabil volt..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák