Új hozzászólás Aktív témák

  • Vesa

    veterán

    Vettem egy G502 Hero-t, bár ne tettem volna. Ilyen rettenetes görgőt én még életemben nem láttam. Racsnis módban túl szorosan jár, ami nem lenne baj, ha gumírozott lenne a görgő, de így a csupasz fém úgy csúszik mint jégen a krcsolya. Cserébe a szabadonfutó módban használhatatlan, mert minimális mozgatásra is elmozdul, illetve az oldalirányú kapcsolót is gyakorlatilag lehetetlen úgy használni, hogy közben ne pörögjön el a görgő.

    A kérdésem az, hogy milyen hasonló megoldás létezik, ami nagyjából hasonló a G502-höz?
    Az alábbiak nélkül nem tudok létezni:

    - Kifejezetten jobbkezes, aszimmetrikus, ergonómikus kialakítás
    - Stabil, precíz működésű, gumírozott görgő (vagy ha nincs is gumi, de nem csúszik)
    - Tenyeres fogásra optimális
    - Főleg minden másra kell, de játékra is hasnzálom
    - Használt nem játszik
    - Ár kevésbé érdekes, de 30 éves tapasztalatom alapján, bizonyos szint felett az ár már nem tükrözi a minőséget (a harmadik felső kat. egerem döglött meg 2 éven belül, a legutóbbinál a görgő halt meg). 30k-ig kb.
    - Őrült magas DPI nem kell, úgysem használom
    - Súly nem olyan fontos

    Ha van bárkinek ötlete, mire cseréljem ezt le, megköszönném a helpet. A logi megy vissza és azt hiszem, ez volt az utolsó Logitech termék amit vettem, már a második egerüknél tapasztalom, hogy a minőség csapnivaló.

    [ Szerkesztve ]

    A tudomány a valóság költészete!

Új hozzászólás Aktív témák