Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz SLYM #8598 üzenetére

    Eleg nehez ugy, nem nagyon van olyan radios bill+eger kombo, ami minden igenyednek megfelel, valoszinuleg kulon-kulon kell vadaszni oket.
    Ilyenkor jon jol az L Unifying, ugyanazzal a vevovel elmehet a kulon vett billzet es eger, nem kell mindketto vevojet radugni a gepre.

    Majdnem jo lett volna egy magyar Cordless Desktop Wave Pro, de azt mar ~1 eve nem lehet kapni.

    Billzetnel az elem fogyasztas nem veszes, anno 1,5 evet ment az L Cordless Comfort billzetem 2db Duracell ceruzaelemmel.
    Gond inkabb azzal van, hogy teljes magasat szeretnel, ez egyre ritkabb, plane magyar kiosztassal.

    Mondjuk billzetben inkabb MS parti vagyok, csak abbol eleg botranyos a magyar kiosztasu felhozatal.
    Plusz hirtelen nem tudnek mondani teljes magas, drotnelkuli billzetet, ami nem ergonomikus.
    Talan a WK3000, de azt idehaza csak magyarra ganyolt USA kiosztassal, egerrel egyutt kaphato.

    Eger: se nem nagy, se nem kicsi, kenyelmes?
    L M705?
    L mostani szerianal altalaban nagyon elborult arazast alkalmaz, ez az egyik kivetel, ami tudasahoz kepest korrekt aron van.
    (Masik az M305, de az apro noi laptopeger.)

    Hmm, L MK710 egesz pofas kombo, kerdeses, hogy lehet-e kapni magyar kiosztassal.
    Ahogy argepet nezem csak USA kiosztassal kaphato 25-26k kornyeken :(
    (Maga az M705 eger ~10k kulon.)

    Egeralatetnek tudom ajanlani a Revoltec Fightmat Advancedet, jobb also sarkan van keves felirat, azt leszamitva teljesen fekete.
    Kelloen nagy, nem draga (~2k), optikai meg lezeres egerek jol elvannak rajta.

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák