Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Synthwave #85010 üzenetére

    Az lehet, de az input lagról nem mondtál konkrét értéket sem, csak hogy szerinted magas. Akik használták azok szerint meg nem érezhető. Van egy közvetett bizonyítékod, hogy nem olvastál cikket komoly emberről, aki tesztelte volna, tehát valszeg nem jó, én meg hoztam bejegyzéseket olyanoktól, akik ténylegesen használták játékra, és elégedettek voltak vele, illetve ET-ben én is magas szinten játszottam vele, ez meg inkább közvetlen bizonyíték, ami erősebb, mint a közvetett. Jó lenne látni valami reviewt vagy konkrét mérést, ami szerint szar, egyébként az enyémnél erősebb bizonyíték nélkül nem fogsz meggyőzni róla. Maradjunk ennyiben, mert már hosszúra nyúlt ez a szál.
    Amúgy már régebben is beszéltünk róla, akkor is nagyjából annyira jutottunk, hogy nincs igazi érvetek ellene, csak hogy szerintetek nem volt jó, mert csak, ami szerintem azért elég kemény sznobizmus. Kicsit olyan, mint amikor a kávé topikban előadják, hogy csak 2 milliós kávégéppel lehet jó kávét főzni, minden más szar, vagy a főzős topikba beküldök egy szerintem jól sikerült pizzát, aztán előadják, hogy csak az a pizza, amin mozzarella és bazsalikom van és kemencében sütötték, a gyakorlatban meg az emberek 99.99%-a leszarja az ilyen úri hülyeségeket, és azt issza, eszi, amelyik finom, és azt az egeret és billentyűt használja, ami megbízhatóan működik és jó a fogása. Nálam a G7 sokkal megbízhatóbban hozta a magas szintű eredményt, mint az MX510 vagy a G400, és ez a statisztikákon, mint headshot, accuracy, K/D is keményen meglátszott minden alkalommal.

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák