Új hozzászólás Aktív témák

  • feco6999

    csendes tag

    Sziasztok Mesterek! Egér választásával kapcsolatban kérnék egy kis segítséget. Mivel nincs lehetőségem mindegyiket kipróbálni, és a kínálat is nagyon széles, ezért arra gondoltam, talán itt lesz majd valaki, aki tud nekem tippet adni arra vonatkozóan, hogy milyen egeret érdemes, vagy épp nem érdemes választani.
    A jelenlegi patyeszom egy (ha igaz) 2012 körül vásárolt Gigabyte M8000x, amit szívből imádok (kb ezek az elvárásaim egy egérrel szemben), de sajnos kezdi magát megadni a görgő mikrokapcsolója, szóval kénytelen vagyok elgondolkodni a cseréjén.
    Elég sokat egerészek a munkámból adódóan is, szóval az egér/egérpad kombó egyáltalán nem presztízskérdés a számomra. NAGYON fontos, hogy kényelmes legyen, mert van, hogy napi 16-20 órát fogom, és volt már, hogy egy rossz egér miatt a nap végén fájt a csuklóm.
    Az árkategóriát tekintve nem azt mondom, hogy mindegy, mert nyilván ha elég az olcsóbb is, nem veszek drágábbat, de nem az ára a legfontosabb szempont a választásnál.
    Kérem, hogy ha van ötletetek, tapasztalatotok, tanácsotok, ne tartsátok magatokban! :DDD

    Hálás köszönet előre is! :R :R

    http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=feco6999&submit=

Új hozzászólás Aktív témák