Új hozzászólás Aktív témák

  • RIC5I

    tag

    1. Mennyi a keret?: 15.000 nagyon maximum
    2. Használtpiac játszik?: nem vagyok a hive, de egy kihagyhatatlan ajánlat kihagyhatatlan
    3. eBay, külföldi rendelés játszik?: igen ha muszály
    4. Mire használnád az egeret?: játékok stream normál használat (főbb játszot játékok : PUBG, R6, stratégiai játékok )
    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?: normál esetben palm de játék közben át váltok fingerre
    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. : 15cm
    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?: 500dpi re van állitva az egér
    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) : nem nagyon, csak végezze jól a dolgát

    eddig egy trust gtx 25 őt használtam kb 4 éve 3db ilyen egerem volt a 4 év során és nem igazán váltottam, de most szeretnék valami komolyabbat venni ami esetleg tartósabb is és nem halmeg fél év után nincsenek tévképzeteim ha 1,5 bármi csoda folytán 2 évet kibir én már boldog ember lennék

    végig olvastam a tájékoztatót de nyilván most tájékozódóként nagyon sokkal mindent nem fogtam fel belölle igy egy kis segitséget szeretnék kérni :R

    Steelseries Rival 100-110
    Logitech G203

    amiket nézegettem és gondolkoztam legjobban egy Steelseries 310 vagy egy Logitech G402 ami igazán tetszik de kivül van a kereten :D nem tudom hogy ezzel sokkal de sokkal jobbak e mint a 110 vagy a G203 hogy inkább várjak vagy meg elégedhetek az olcsobakkal

    minden esetre köszönöm szépen a segitséget :C :R

    [ Szerkesztve ]

    Hatékonyság nem tetszés kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák