Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4D4M

    aktív tag

    Sziasztok,

    megelégeltem a gyorsanlegyenvalami GB M6800 egeret, mert már hol 2× hol 5× veszi az görgőklikket. Ennyi pénzért megtette, amit lehetett. Nem is mondok róla rosszat, megtettétek már elégszer (:

    Viszont a méretét tekinthetjük irányadónak. Nagy tenyerem van és a legutóbbi számomra tökéletes kialakítású egér az MS Explorer 4.0 volt. Annyira szerettem, hogy még a tiszavirágéletű mikrokapcsolóit is szétszedtem és felújítottam (sikeresen!).
    Különös tekintettel a kisujjnak kialakított támaszra:

    Az MX518-ból ez hiányzott a leginkább számomra.
    Palm grip módot alkalmazok.
    15-25k körül lehet a teteje. Nem jelent gondot az eBay vagy akár használtpiac.
    Precíziós munkára használom az egeret, esetleg játékra. Midsens típus vagyok és ha ez valamerre változna az a lowsens fele történne.
    Viszont - ha az emlékeim nem csalnak - simán észrevettem az 500 és 1000 Hz közötti különbséget a polling rate-ek között, tehát jó lenne ha tudná az utóbbit még ha sokszor overkill lenne is.
    Vezetéknélküli szóba sem jöhet. A kiegészítő tömegnövelést hülyeségnek tartom. (hint - az egérajánló táblázatban átírhatnátok a súlyt tömegre ;] )
    Nagyjából ennyi, ami eszembe jutott. Előre is köszönöm, ha valaki szán rá időt, hogy iránymutatást adjon.

    ...mit teszel ma, ami holnap is számít ?

Új hozzászólás Aktív témák