Új hozzászólás Aktív témák

  • f4lcon

    őstag

    sziasztok, én is kérdezni jöttem ide
    pillanatnyilag otthon egy G5-öt használok, az irodában pedig egy vezeték nélküli Rapoo 7800p-t

    kb ez az a forma, amit keresek
    - vezeték nélküli
    - nagyobb méret, a kezem US 9,5
    - inkább fingertip fogással használom. (igazából kezdetben mindig a tenyerem teszem rá (palm) de sokszor azt veszem észre a nap végére a tenyerem csukló felé eső része már az egérpadra csúszik, és csak az ujjaimmal irányítom az egeret)
    - munkára kell, napi 8-10 órában
    - jó lenne, ha bruttó 20 alatt megállna, viszont áfás számla kell (cégre lesz)
    - állítható érzékenység az jó, de most sem tudom mivel használom, szóval nem lényeg
    - oldalsó (hüvelykujj) gombok kellenének, legalább egy mint a G5-ön van, hogy tudjam használni a böngészőben vissza gombként
    - rengeteget görgetek excel táblákban, a Rapoo-nak is a görgője ment tönkre, szóval olyat keresek, ami megbízhatóan görgethető évekig
    - a billenthető görgő előny, excelben jól jön
    - AA elemes kivitelt keresek
    - a gyűrűs ujjamat is a jobb egérgombon tartom, szóval legyen széles
    - legyen "súlya" és minőségi érzete. kipróbáltam egy Speedlink Axon-t, és az pl halál gagyinak tűnt annak ellenére, hogy a mérete és a formája is jó

    [ Szerkesztve ]

    “The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

Új hozzászólás Aktív témák