Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz dobragab #54513 üzenetére

    Emlékeztem rá, tudtam hogy nem tenyeres. A BT85 sem az. De ez még nem ok a fájdalomra. Ilyen sokat számít a dudor ezek szerint. Ez van.

    Most nézem hogy a Gigabyte M5050 is olyan, hogy pont a kéz közép részénél támaszt. És pillekönnyű. Fingertip, de valamelyest még is megtámaszkodik (meg tud ha akarod) rajta a kezed.

    Lehet az lesz amit írtál. (Tökéletes egér nincs, csak ha csinálsz egyet). Keresek egy tökéletes formát, aztán rakok bele rendes elektronikát valahogy.:)

    (#54514) MaTpr0F:
    Ezek szerint még sem hisz te egy levegőben lógó csuklóról küldtél képet, és erről szó sem volt. Így van, nem említettem csuklót mert ilyenről szó sem volt, pont ezért. Kézfej volt megemlítve semmi más.
    De hagyjuk, nincs jelentősége.

    Akkor mi ezek szerint a "nem normális emberek" csoportjába tartozunk.:) 54166
    "Az eladás oka az volt, hogy nekem kicsit kicsi volt és 3-4 óra használat után fájt rajta a kezem. Munkában egy Logi G500S-t használok, aminek a formája viszont annyira jó, hogy 8 óra után is friss a kezem, ezért kerestem egy ahhoz hasonló egeret. "
    (Mielőtt újabb félreértéseket szül: Kézleszakadás értsd. allegória, mint fájdalom. Példa: "Leszakad a kezem úgy fáj".)

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák