Új hozzászólás Aktív témák

  • AngerFîsT

    tag

    Na sziasztok skacok!

    A mai nap megjött a Razer DeathAdder Chroma egerem eddig egy ilyet használtam és mit mondjak eddig nem tudtam ,hogy mi az az FPS egér, de ez a Razer bámulatos, pontos, felülete minőségi nem az a olcsó műanyag :D sokat halottam itt a topikban ,hogy a Synapse program sokaknál lassítja a gépét fura nekem csak 2 másodperccel lett lassabb a win10 betöltése , de mit számít ha addig tart míg pislogok kettőt :D Core 2es gépem van nem eget verő probléma , de még ezzel sem lassult a gépem, röviden aki olyan egeret keres aki csak egyszer szeretne egeret venni annak csak ajánlani tudom :)

    Pozitív.

    ✊Baromi hosszú kb 1,8m, aranyozott végű usb kábel ami szövet és nem annyira kemény,

    ✊Jelenleg egy Asus GM50 -es egérpadom van és úgy siklik mint korcsolyázó kislány a jégen :) nem akad, nem tapad le igaz, hogy 3k ez a pad ,de ott van a szeren :) ( szövet oldalt levarrt alul gumi így nem tapad, ehhez az egérhez kifejezetten illik ha pirosan világit :D)

    ✊Ledek kifinomult nem rikító élesen adja vissza a színeket.

    ✊Alul az optika nem világit ez plusz pozitív, mivel nem világítja be a szobát este ha felveszem az egeret a helyéről.

    ✊Fogása: palm grip - fingertip grip mindkettőre lehet használni mivel én is így játszok és netezek vele.

    ✊Kikapcsolt gépnél az egér is kikapcsol így nem világít esténként.

    Negatív:

    ✊Semmi talán még szokni kell a súlyát mivel csak 105 gramm :D általában 2 hét mire megszokja az ember

    ✊Nem jár hozzá egérpad ennyi pénzért :D

    I Say Anger you say FisT!

Új hozzászólás Aktív témák