Új hozzászólás Aktív témák

  • dobragab

    addikt

    Voltam PlayIT-en, nemrég értem vissza. Körülnéztem, hátha tudok valami jó egeret tapperolni.

    BlueChip standjánál egyik felén 20-30k-s Razer egerek, mögöttük két kölyök Bluechipes pólóban. Kérdezték, hogy tudnak-e segíteni. Gondoltam rá, hogy megkérem őket, ajánljanak nekem egy jó egeret, hogy fapofával végighallgassam, de nem akartam a kisebbeket szívatni. Másik felén nóném gyártó vörösen virító dobozai, egy rakás A3050 meg lézeres :(

    Asus ROG-nál volt kinn két gamer PC GTA5-tel, az egyiknél Asus egér. Kb. egy órát vártunk, beszélgettünk ott, hátha felszabadul, Strix Claw-nak tűnt. Végül elment az utolsó vérpisti is, erre ott virít az alján: Asus GX860 Laser Mouse. Olyan gagyi anyagból volt, hogy valami rettenet. Genius NetScroll, vagy még azalatti kategória... :W De legalább úgy világított, mint egy karácsonyfa.

    MM standjánál már jobb volt a helyzet. Volt kinn egy rakás olcsó Hama, qrvadrága Logitech, meg valami random olcsó nóném, mind dobozban. Meg egy gagyi SpeedLink kirakva, gagyi padon. Mondom az eladónak, A3090-es van-e, mert hogy az a 4000 DPI-s annak tűnik. Erre elkezd hadoválni a DPI-ről egy kicsit. Megkértem, ajánljon valamit, erre a kezembe nyomott egy vérpisti edition-t, persze vörös, és a formáját kezdte dicsérni, szigorúan az átlátszó műanyag burkolaton keresztül...

    Menet közben gamereknél láttam mindenfélét, egy helyen mindenhova G100s volt kirakva :)
    Asus másik standjánál Sica, harmadiknál Razer Taipan. Hogy az a Taipan is mennyire gagyi... borzalom ránézésre is, hát még az anyaga... Szenzorát nem volt alkalmam teszteni, de az A9800-at úgyis túlzottan ismerjük.

    Egyik LAN-szerű helyen Razerek tömege. DA 4G, DA Chroma, Mamba Tournament, Naga, stb... Annyra nem érdekeltek :(

    Semmi új egér nem volt, de még egy vacak G302 sem, hogy végre én is megtapogathassam :(((

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák