Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    Üdv Urak!

    Van egy kis nyűgöm, hátha tudtok segíteni...

    Van egy Logitech G700-m, tökéletesen elégedett vagyok vele, de most egy kicsit ( első HSZ ) elbizonytalanodtam... Idáig csak az ArmA széria, és a RO2 alatt gyűrtem, de most volt alkalmam kipróbálni BF3 alatt, és valami nem gömbölyű...

    Az FPS fix 60, de amikor egérrel fordulok, akkor akadozva ( folyamatos apró akadások ) fordul... ArmA és RO2 alatt ezt nem tapasztalom, ott szép folyamatos a forgolódás, igaz mindkettőnél van olyan opció a beállításokban, hogy "mouse smoothing". Először vsync gondra gondoltam, de, ha kikapcsolom, akkor is jelen van a jelenség. Egy kivétel volt, a Hornetes küldetés. Ott gyönyörűen folyamatosan tudtam nézelődni... viszont amikor bokorugró szerepkörben tetszelgek, akkor előjön az akadás... ArmA2 ugyanezt produkálja akkor, ha a smoothing opciót alacsonyra veszem.

    Nem tudom eldönteni, hogy az egér a ludas, vagy a BF3 egérkezelése... Esetleg, ha lenne valakinek ötlete, tippje, tapasztalata a BF3 G700 párosítással, annak szívesen venném az észrevételeit.

    Előre is köszönöm...

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák