Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz WolfheartGR #18202 üzenetére

    Végig olvastam, elég sok mindenben segített, de sok része elég távoli számomra, egyszerűen nem értem, valamint a 3 betűs rövidítések, szenzorok, nyákok nem érdekelnek, egyszerűen csak használni szeretnék egy egeret (annyiból jó, hogy ha az esetleges beállításokra jó tanácsokat adott).
    A részletes leírásban elég sok egér volt, ami szóba jöhet, de a legtöbb esetben az egér mérete, formája, kényelme nem került bele (kicsi hordozható, normál irodai vagy nagyobb ergonómiás kialakítású-e), vagy a megbízhatósága (egy-egy sorozat hibáit leszámítva),az ára vagy az elérhetősége sem, mert olyan érdekel, ami éppen aktuálisan kapható 6-10 ezer forintos kategóriában egy (vagy néhány, ha nem is mindegyik) átlagos budapesti üzletben.

    Továbbá nem esett szó a Gigabyte egerekről, de láttam egyet ami tetszett, a GM-M6900.

    Emellett azt is feltételeztem, hogy van akinek nagyobb tapasztalata van nálam és tud még ajánlani olyan hasonló kaliberű és árú gegeret ezen kívül, ami ugyan nem szerepel a listában, de szóba jöhet (lásd az említett giga egeret).

    Hát ezért írtam...

Új hozzászólás Aktív témák