Új hozzászólás Aktív témák

  • frango13

    aktív tag

    válasz kutkut #14425 üzenetére

    A BF3-mal az a gond, hogy unfair. Nem az lövi le a másikat, aki skillesebb. Emellett tel van hibákkal és idegesítő balfa..ságokkal(spectator meg recorder sincs ami elég szégyen). A pingek nagyok, client-side hitreg->brutális késések. Ezekért komoly játékosok nem is waroznak vele. Publicra pár órát elszórakozni elmegy. Én amikor rendesen akartam játszani BF3-at, akkor úgy felidegesített, hogy a billentyűzetet rágtam. Most már csak szo..tgatni megyek fel. Belecsapódni kamikaze módon vadászgéppel helibe. Claymore-val körberakni a campelő snipert. Telepakolni a kocsit és belevezetni tankba. Ilyenekre jó.
    Az a baj, hogy nem olyan ez, mint a telefonoknál. Az utolsó komolyabb játékra alkalmas fps gamma ami kijött az a cod4, tf2 volt. UT,Quake, ET, CS, TF ezek a játékok azok, ahol igazán kijön a skill. Ami majd mostanában fog kijönni az a CS:GO. Olyan, mint a sima CS csak jobb a graf meg apró változtatások fegyverek terén, pár új fegyver, új mapok. Ennél még reménykedhetünk, hogy játszható lesz, bár ez is csak egy CS.

    f4te-nek ne ajánld a BF3-mat, mert úgy sem fog vele játszani, meg amúgy is csak az ideg szaggatná szét szegényt.:)

    :)

Új hozzászólás Aktív témák