Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz runner 125 #5582 üzenetére

    Ez a "mennyit megy el" kérdés számomra értelmezhetetlen. Ha felteszed repülőre, akár innen Ausztráliáig is elmegy. Ha csak dobod, akkor erősen függ attól, hogy milyen jó voltál gimiben kislabdadobásból. Magától viszont nem tud menni, nagyon buta szerkezet :( :DDD

    /Igen, tudom, arról van szó, hogy hány expót bír, de semmivel sem jobban megválaszolható kérdés. Annyi bizonyos, hogy a camera shutter life database-n még nem írtak egyetlen hibás zárszerkezetről sem: [link] BTW, attól, hogy egy gépre rá van írva, hogy 100 ezer expóra tervezett, még meghalhat 8 ezer expónál, meg 25 ezernél is, persze elmehet 300 ezret is, amire meg nincs ráírva ez, nos, az meghalhat 8 ezer expónál, meg 25 ezernél is, de elmehet 300 ezerig is. Ha egy gépnél sokan jelezték, hogy hamar el szokott halálozni egy zár, nos annál a te példányod meghalhat 8 ezernél, 25 ezernél, meg elmehet 300-ig is, ellenben, ha egy gépről rengetegen írták, hogy agyonverhetetlen a zára... hopp, akkor is ugyanez van. Ezek egyedi események, egyedi dolgok, lehet nagy általánosságban beszélni, meg statisztikákat nézni és valószínűségeket becsülgetni, de soha senki nem fogja tudni megmondani, hogy a tiéd bizonyosan elmegy e x határig, vagy y előtt meghal-e. Ez a dolog ráadásul az utóbbi időkben, totál indokolatlanul az érdeklődés középpontjába került, és nekem, bevallom, kicsit hullik a hajam tőle./

    Ha a Nikon belépőszint kiejtve, akkor maradt az E-520, nincs több választási lehetőség. Duplakitben elég best buy, na meg, mivel mást újonnan úgysem tud venni az adott árhatár mellett, még inkább best buy lesz :D

    [ Szerkesztve ]

  • máyköl

    veterán

    válasz runner 125 #5582 üzenetére

    Abból egy új EOS 1000D + egy használt kitobi kijönne. :K

    De szerintem inkább egy új oly, duplakitben. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák