Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sleek

    senior tag

    válasz Neck #45189 üzenetére

    Megpróbálom akkor újra megfogalmazni :)

    Tehát mezőgazdasági kiállítás az biztosan.
    Város nézés közben biztosan használnám.
    Szeretnék épület fotókat is készíteni, ezek sok esetben kültéri képek lennének.
    Tájképet a fujival is általában 24mm el készítettem. Nagyon nagyon ritka volt ha 200mm főlé mentem .Az is csak pl valami tárgy miatt volt amit fontosabbnak tartottam megörökíteni
    Utazgatás miatt gondoltam a Nikon 18-105 vagy Canon 18-135 ös objektívet. Valamint úgy gondoltam ,hogy ezek megállnák pl a helyüket a mezőgazdasági gépek fotózásánál is.
    De ugye ezek dslr gépekhez vannak kitben így le kell mondani a kis tömegről.
    Viszont többen írták a sony 6000 többet tud mint a belépő tükrösök .
    Azért nehéz döntenem mert nem fotóztam még szinte egyik géppel sem . Csak a fuji hs 20 as gépemmel . Ami a mezőgazdasági kiállításon csak kínlódás volt szinte mindig sötét képek születtek.
    A boltokban kérdezgettem de úgy vettem észre ,hogy ott azokat a gépeket akarják eladni amiből éppen raktáron van több darab.
    Keretem olyan 200ezer ft.
    Ezért is néztem a belépő tükrös gépeket . Milcben nem találtam ennyiért gépet + objektívet.
    De lehet csak én vagyok béna.

    Persze ha lesz még pénzem utólag lehet rendszert bővíteni.

    [ Szerkesztve ]

    <OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

Új hozzászólás Aktív témák