Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz Muerte68 #39354 üzenetére

    Semmilyen kedv elvételről nincs szó.
    Természetesen szét kell nézni mi mennyi, és ha nem is egyszerre kell minden, de memkari táska és tisztító cucc mindenképpen kell. A kérdező beltérben is fog fotózni, lehet beépített vakut használni (már ha van a vázon), viszont külső vaku szintén szükséges lesz. Tudom fel lehet kapcsolni a villanyt, meg kölcsön is lehet kérni...stb vannak alternatívák.
    Az is ok, hogy lehet olcsón, használt cuccokat venni, meg ebay-en hamisított 32GB-os kártyákat fillérekért venni, de akkor is kell, legfeljebb az összeggel estem túlzásba. Bár, ha "egyszer kell megvenni" típusú cuccot akarunk, az nem lesz egyből olcsóbb, csak hosszútávon....

    Szerintem ezeket is el kell mondani. Nem egyszer fordult elő, hogy valaki kimaxolta a keretet a géppel, aztán írta, hogy pénzt kellett szereznie a kiegészítőkre.
    Mindez független attól, hogy milc, dslr, kompakt... akármi.

    Meg is fordítanám a hsz-ed és jó lenne mindenkit tájékoztatni arról, hogy nem csak váz + obi viszi a pénzt, még ha ez a két fő tétel...
    Ha itt mindenki leírná, aki ajánlásokat ad, hogy mennyiben van neki a kiegészítő, vagy akár indulásnál a teljes zseton hány százaléka volt, lenne szem kerekedés.....

Új hozzászólás Aktív témák