Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Freddy76 #15165 üzenetére

    köszi, ez segít valamennyit, ha nikon mellett döntök.
    ami mellette áll: aps szenzor, beépített kereső, talán legjobb ár-érték arány, f1.4-es obi a 45/1.8-as oly áráért...
    ami ellene: tudom, szob vagyok, és feltűnési mániám van :DDD , de nekem mindíg számít az anyag-összeszerelési minőség, presztízs, dizájn is, szóval mivel ezeket egy belépő-haladó nikon gondolom nem adja annyira, mint az említett két milc (főleg a fuji)...így talán nem esnék szerelembe vele, inkább csak használati cikk szerepét töltené be. más: nem tudom mennyire hiányozna az érzés, hogy manuálokat csemegézhetek bagóért, mert nikon manuálozni nem az igazi...na meg alig találtam minőségi, szép táskát, és ha most vennék egy nikont, talán bele sem férne... :DDD szóval attól félek, hiába szinte tökéletes egy átlagfelhasználónak egy mai nikon, számomra túlságosan átlagos...na most gondolom kapok a fejemre... ;] valszeg valamikor átlépek egyet a haverokhoz, és agyontapogatom a nikonjaikot (d5100, d7000, d7100), hátha elönt valamiféle bizsergés, és belezúgok egyik vázba... :DDD

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák