Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nofi

    őstag

    válasz Szten Márs #1506 üzenetére

    Én csak megemlítettem mint információ (nekem új volt, mivel nem láttam hírt esetleges újabb típusról ebben a kategóriában). Mérvadó annak lehetne aki azt hiszi, hogy más típusú Pentaxok kiegészítői nem lesznek már kompatibilisek ezzel. Egyébként az M42-es adapter, valamint obik miatt telefonáltam, de mikor rákérdeztek konkrét használni kívánt típusra akarva-akaratlanul is előjöttek a vélemények. Legtöbbjük egész korrekt volt, de akadt néhány igen kritikán aluli elszólás. A legkorrektebb egy srác volt, aki nem beszélt le semmiről. Mondott opciókat, majd hozzátette, hogy ez és ez van most raktáron; ha meglesz a gép keressem őt és nyugodtam kipróbálhatom az adaptereket és majd a konkrét típusra segít nekem valami távcsövet találni, mivel ez csak külön rendelésre megy.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox GT: nozsolt

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz Szten Márs #1506 üzenetére

    Leálltak a K200D gyártásával? :O Azt akartam venni.... Illetve már meg is vettem volna. Sajnos pontosan 1 hónappal ezelőtt volt egy balesetem, lehet hogy emlékeztek is rá, állítólag a híradó egész nap fújta....Peresztegnél felborult egy mentőautó, a beteg meghalt, az ápoló súlyos sérülést szenvedett. Szóval én voltam a súlyos sérült, a felkaromat összeszegezték, azóta fényképező sem volt a kezemben, el sem bírnám, most jutottam odáig hogy üresen fel tudom emelni kínlódva a karom, de egy DSLR súlyát még nem bírnám megtartani. Na visszatérve amiért klaviatúrát ragadtam, miért is álltak le a K200D gyártásával? Jön az utód? Vagy lemaradtam valamiről..? :B

Új hozzászólás Aktív témák