Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz konyi79 #57047 üzenetére

    Eeegen, gondolom ez okoz örömöt sokaknak, hogy kint vannak a természetben vagy az utcán, mellékesen egy kamerával a kezükben. :D
    Én inkább mint munka állok hozzá a fotózáshoz, kikapcsolódáshoz max telefon van nálam. :B Ezért én nem is fogok belebotlani soha ilyen pillanatokba, ugyanakkor nekem inkább a rendezői munka adja a fotózás szépségét, hogy tudok-e kreatívat alkotni amúgy ingerszegény hozzávalókból.

    Szóval minden elismerésem egy díjnyertes természetfotóhoz, de azért szerintem ez inkább az istentelen türelemnek köszönhető és véletlenek egybeesésének, semmint tudatos megismételhető folyamatnak. Elvégre aki emberekkel dolgozik és profinak hívja magát, attól joggal várják el, hogy a szar napjain is jót tegyen le az asztalra, míg ugye a természetben - gondolom én - vagy jó napja van a mókusnak és beugrik a lencse elé vagy nem. :DDD
    Ugye volt abból is botrány, hogy a természetfilmesek olykor megrendezik a jeleneteket egyes amcsi csatornákon és nem is annyira természetes az, ha a zsákmány állat nem tud elmenekülni, stb. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák