Új hozzászólás Aktív témák

  • blackydan

    senior tag

    Mhamster, neevous, k1csi, csakb kollégáknak köszönöm a terjedelmes válaszokat mindannyian nagyon jó dolgokat írtatok le, nehéz döntés lesz annyi biztos :B
    Szerintem egyenlőre a Canon 650d kiesik, asztrozáshoz jó dolognak tartom, de egyenlőre tuti nem veszek távcsövet, guidert, mechanikát meg miegymást (+canon átalakítás) ami alaphangon is jó 800 ezer fölött lenne.

    Szóval egyenlőre a Nikon és a Pentax vetekszik egymással olvasgatok cikkeket, nézegetem az általuk készült fotókat.

    csakb: igen a fotóállványon + fejen nem gondoltam spórolni olyan 60 lenne a célra. Na de vegyük is sorjában ha már a pénz szóba jött.

    Pénz amit egyenlőre rá tudok szánni a dologra:

    váz: 240-ig
    obik: legyen 350-400 körül tudom ebből sok minden nem jön ki de a makrózás nem érdekel tárgyfotókat nem igen csinálok, a bogarak sem érdekelnek annyira. Főleg tájat szoktam fotózni kéne egy nagylátószögű meg egy olyan ami "multifunkciós" városokban lehet lövöldözni vele. Szóval egyenlőre két obi. (lehet használt is)
    állvány+fej: az említett 60
    táska:10
    szűrő:10

    Szóval az egészre lenne olyan 670-720 ezrem (max 750), tudom ez nem sok de valahogy el kell kezdenem ebből kéne a legjobbat kihoznom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák