Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz regener #37041 üzenetére

    passz, tesztet még nem láttam. illetve frostytech tesztelte, de abból sok sajnos nem derül ki... valahol a xigmatek achilles és a TRUE közé esik a zajt is figyelembe véve, ami nem rossz. másik oldalon kb a CM V8at hozta hűtésben.

    4x8milis hőcsövek (darabonként 75Wos elméleti maximummal, valszeg innen jön a 300W), kb 750gs bordasúly, közepesen távoli lamellákkal és egy megfelelően, de nem túl erős ventivel. képek/spec alapján jól néz ki, a majdnem TRUE tudás a hőcsöveket elnézve akár reális is lehet.

    a felfogatás nekem picit olcsónak tűnik, nikkelezést is hiányolom, de állítólag ehhez mérten olcsó. mennyiért lenne?

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • bozont

    veterán

    válasz regener #37041 üzenetére

    Szerintem az a 320w csak marketing, annyit azért nem hiszem hogy tud. Keress tesztet a Freezer 13 Pro-ról, ez annak az utódja apróbb változtatásokkal (többek között, hogy már mind a 4 irányba fel lehet fogatni).
    As adataimnál lévő konfigot, egy kb 32 C°-os szobában idle 38fokon tartja 1000-1100rpm mellett (sajnos ennél lejjebb nem veszi a lap automata szabályzása), Intel Burn Test programmal terhelve meg 58fokon (itt sem megy nagyon feljebb a fordulatszám 1200rpm-nél) és mindezt halkan.
    Jelenleg meg még melegebb van a szobámban, nincs hőmérőm, de 35 C°körül biztos van, tiszta szauna és így most 42C°-os idle a proci. Szóval szerintem a zárát bőven megéri, én 8700Ft-ért vettem.
    Pár képet lőttem, ha esetleg érdekel.

    (#37042) proci985
    Olcsó és ötletes a felfogatás, a gyári backplate-et használja merevítésnek és így az alaplapot sem kell kiszerelni a helyéről.

    Mondjuk akinek a proci felett van a cpu venti csatlakozója mint az én alaplapomon, az még azelőtt dugja rá mielőtt a bordát a helyére teszi és sok kellemetlen perctől szabadítja meg magát. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák